All C - "NeoLife" kramtomosios vitamino C tabletės vaikams (120 tablečių)

 • All C - "NeoLife" kramtomosios vitamino C tabletės vaikams (120 tablečių)

 • FAKTAI

  Ilgą laiką mokslininkai galvojo, kad per parą užtenka suvartoti 60 mg vitamino C (RPN). Nauji atliktų tyrimų duomenys parodė, kad rekomenduojama paros norma sudaro 200 mg. O tam, kad turėti geresnę sveikatą ir gyvybinę energiją, reikalinga optimali paros norma, kuri sudaro 500-1500 mg.

  Vitaminas C - vandenyje tirpstantis antioksidantas.

  Vitaminas C tiesiogiai veikia laisvuosius radikalus vandenyje ir stabdo jų veikimą. Laisvieji radikalai gali sugriauti tiek vidinę, tiek išorinę ląstelės struktūrą. Vitaminas C yra ypatingas antioksidantas, apsaugantis daugelį ląstelės funkcijų.

  Riebaluose tirpstantis vitaminas E stimuliuojamas vitamino C užtikrina dar geresnę ląstelių apsaugą.

  Trumpi faktai

  Mokslininkų vertinimas

  APRAŠYMAS

   All C" - tai sausas vitamino C koncentratas, kurio sudėtyje yra ir kitų svarbių medžiagų, kurios yra sutinkamos gamtoje sveikuose citrusiniuose vaisiuose. Ypatingas NEOLIFE "All C" maisto papildas yra gaminamas iš įvairių svarbių medžiagų, kurios turi vitamino C.

  "All C" teikia visą natūralių apelsinų naudą. Saldiklių balansas toks pat, koks jis yra šviežiuose apelsinuose. Puikus apelsinų skonis gaunamas iš natūralių apelsinų sulčių.

  Kramtomosios tabletės aprūpina visu reikalingu vitamino C kiekiu visai dienai. Kramtomosios "All C" tabletės yra puikus vitamino C papildas vaikams, kuriems sunku praryti tabletes.

  Preparatas yra pasaldintas apelsinų sulčių milteliais, sacharoze, fruktoze ir gliukoze.

  Tabletės yra kramtomos, todėl jas yra patogu vartoti ir tiems, kuriems sunku praryti įprastas tabletes.

  1 tabletėje yra 50 mg vitamino C. Preparate yra flavonoidai, kurių dėka vitamino C įsisavinimas yra puikus, kai tuo tarpu sintetinio vitamino C įsisavinimas yra labai nedidelis (~10 %).

  Vartojimas:   3 kramtomąsias tabletes per dieną arba čiulpti kas valandą jei pajaučiate peršalimo simtomus.

  • Maisto papildas negali būti naudojamas kaip maisto pakaitalas, jis neatstoja subalansuotos mitybos ir sveiko gyvenimo būdo svarbos.
  • Neviršyti rekomenduojamos paros normos.
  • Saugoti nuo vaikų.

  Rodyti etiketę