Mokslas ir Neolife

 • Mokslas ir NeoLife

  Grynumas, galingumas ir įrodymas
  NeoLife produktai yra paremti gamtos ir pagrįsti mokslo. Mes naudojame tik geriausios kokybės natūralias maistines medžiagas - žmogaus maisto grandinės sudedamąsias dalis, kurių svarba pagrįsta žymiausių pasaulio mokslininkų ir mitybos specialistų mokslinių tyrimų.

  Mokslo meistriškumo istorija

   

   Dr. Arthuras Furstas 25-erius metus buvo vyriausias NeoLife Mokslo patarėjų tarybos (SAB) narys. 2000-ųjų sausį, sulaukęs 85 metų, jis išėjo į pensiją ir paskyrė laiką savo kitoms domėjimosi sritims! Dr. Furstas, iki pat mirties, 2005 m. gruodžio, bendravo su NeoLife ir nuolat susitikinėdavo su SAB nariais. Chemijos ir matematikos bakalauro ir magistro darbą apgynė Kalifornijos universitete (Los Andžele), chemijos daktaro laipsnį įgijo Stanfordo universitete, mokslo daktaro laipsnį, vainikavusį jo novatorišką darbą toksikologijos srityje, - San Francisko universitete. Ėjęs įvairias pareigas Stanfordo, San Francisko, Kalifornijos (Los Andžele) universitetuose, 1980 m. dr. Furstas paliko akademinį darbą ir išėjo į pensiją. Jam buvo suteiktas Toksikologijos mokslų akademijos (D.A.T.S.) diplomato vardas – tai apdovanojimas, kurį yra gavę mažiau kaip 100 mokslininkų visame pasaulyje!

  Dr. Fursto vardas pripažįstamas pasauliniuose akademiniuose sluoksniuose už jo mokslo pasiekimus toksikologijoje ir vėžio tyrinėjimo srityje. Jis pirmasis pradėjo vėžio tyrinėjimus – tuo metu dar nebuvo įkurta nei Amerikos vėžio bendrija, nei Nacionalinis vėžio institutas.

  Sulaukęs tarptautinio pripažinimo kaip pirmasis toksikologijos ir vėžio tyrinėtojas, dr. Arthuras Furstas įsteigė Stanfordo vėžio chemoterapijos laboratoriją ir 50-čia metų aplenkė ligų prevencijos mokslą. Jo atradimai praskynė kelią NeoLife produktams.

   

  1976 m. dr. Furstas įkūrė Mokslo patarėjų tarybą (SAB), sukūrusią NeoLife maisto papildų šeimą. Dabar turėdama jau visą eilę NeoLife produktų, Mokslo patarėjų taryba yra žymiausių pasaulio mokslininkų ir tyrinėjimų technologijų branduolys. SAB ženklas garantuoja Jums geriausius, saugiausius ir efektyviausius produktus pasaulyje.

   

   


   Mokslo Patarėjų Tarybos (SAB) nariai yra:

  AKTYVŪS. SAB nariai vadovauja šiuolaikiškiausiems tyrinėjimams. Be to, jie dalyvauja daugelyje svarbiausių pasaulio mokslo konferencijų ir seminarų, kuriuose dažnai pristato NeoLife mokslinius darbus.

  GERBIAMI. NeoLife mokslo pasiekimai yra taip gerai žinomi, kad mūsų produktus vartoja tokių žymių įstaigų, kaip Jungtinių Valstijų Žemės ūkio departamento, UNESCO, įvairių pasaulio universitetų ir mokslo institucijų darbuotojai.

  Mūsų dalyvavimas mokslo bendruomenės veikloje yra labai svarbus, todėl NeoLife turėjo galimybę bendradarbiauti su Stanfordo universiteto Sveikatos biblioteka. Čia buvo pristatytos metinės NeoLife-Arthuro Fursto paskaitų serijos apie mitybą ir ligų prevenciją, paskirta bendra San Francisko universiteto ir Arthuro Fursto metinė stipendija paskutinio kurso studentui.

  Tokiomis programomis NeoLife, aktyviai remdama šiuo metu dirbančius mokslininkus, keičia požiūrį į sveiką maistą ir pabrėžia mitybos svarbą.

  JŲ DARBAI PUBLIKUOJAMI. SAB narių darbai ir mūsų produktų tyrinėjimai reguliariai spausdinami žymiausiuose moksliniuose žurnaluose: Journal of the American College of Nutrition, the International Journal of Toxicology, the FASEB Journal ir the American Journal of Clinical Nutrition.