Aloe Vera Plus - "NeoLife" mitybos papildas (1 L)

 • Aloe Vera Plus - "NeoLife" mitybos papildas (1 L)

 • FAKTAI

  Pirmame mūsų eros amžiuje graikų gydytojas Dioskoridas parašė knygą „Apie gydomąsias priemones“. Toje knygoje jis rekomenduoja aloe vera žaizdų gijimui, esant vidurių užkietėjimui, nemigos, skrandžio skausmams, skausmo, hemorojaus, niežėjimams, galvos skausmams, plaukų slinkimui, pūslelėms, o taip pat odos priežiūrai, jos grožiui ir nudegimų gydymui. Išorinams naudojimui yra pagamintas želė.

  Aloe vera augalas buvo daug tyrinėjamas ir padaryta išvada, kad jo gydomosios ir teigiamos odai ir visam organizmui savybės yra paaiškinamos jo biochemine struktūra ir komponentais. Aloe Vera Plus pagamintas iš Amerikoje išauginto paties veiksmingiausio aloe vera atstovo – Aloe Barbadensis Miller. Naudojamos jo tirštos sultys, kurios yra vidiniuose augalo audiniuose. Aloe vera esencija turi vitaminų C ir E, taip pat cinko. Vitaminas C pagerina kolageno gamybą, cinkas – audinių atstatymą ir vitaminas E apsaugo ląsteles nuo pažeidimų. Ramunėlės – taip pat mėgstamiausia visame pasaulyje žolelė, naudojama daugelį šimtmečių dėl jos spazmus.

  Ženšenis (Panax Quinquefolius) taip pat žinomas labai seniai, turintis 2000 metų naudojimo istoriją. Skirtingos ženšenio rūšys yra auginamos visame pasaulyje. Vakariečiai vaistažolių tyrinėtojai patalpino jį į augalų, apsaugančių nuo fizinio ir psichinio streso, sąrašą.

  APRAŠYMAS

  Tai šiuolaikinis gėrimas iš vaistažolių, kuris buvo sukurtas NEOLIFE mokslininkų su tikslu sujungti trijų seniausių vaistažolių stiprinančias savybes: aloe vera, ramunėlių ir ženšenio. Aloe Vera Plus pagamintas iš Amerikoje išauginto paties veiksmingiausio aloe vera atstovo - Aloe Barbadensis Miller. Naudojamos jo tirštos sultys, kurios yra vidiniuose augalo audiniuose. Aloe Vera Plus esencija turi vitaminų C ir E, taip pat cinko.

  Pagrindiniai privalumai:

  • Suteikia natūralių medžiagų gerai jūsų savijautai.
  • Puikus natūralus skonis.
  • Sultys, išspaustos tik iš alavijo želė, suteikia optimalų skonį ir užtikrina veiksmingumą.
  • Ypatingas trijų žolelių arbatos mišinys.
  • Pasaldintas natūralia fruktoze, išlaiko glikemijos lygį, suteikia greitos ir ilgalaikės energijos.

  Vartojimas: ryte ant tuščio skrandžio, 20 min prieš valgį išgerkite 50 ml gėrimo.  Atidarius laikyti šaldytuve.

  Rodyti etiketę