CoQ10 - "NeoLife" kofermento Q10 mitybos papildas (60 kapsulių)

 • CoQ10 - "NeoLife" kofermento Q10 mitybos papildas (60 kapsulių)

 • FAKTAI

  20 metų Neolife mokslininkai kūrė šį produktą, kol atrado visiškai natūralią formulę su maksimaliu pasisavinimu į organizmą.

   Kodėl kofermentas Q10 reikalingas mūsų organizmui?

  1. Žinoma, kad kofermento Q10 lygis senstant natūraliai mažėja dėl organizme sulėtėjusio medžiagų susidarymo (biosintezės) ir/arba dėl padidėjusio medžiagų apykaitos poreikio. Dažnai sulaukus 50 metų jo lygis krenta daugiau kaip 50%.
  2. Žinoma, jog mitybos ir gyvenimo būdo įpročiai taip pat mažina kofermentą Q10 lygį.
  3. Dėl kai kurių receptinių vaistų, ypač cholesterolio mažianančių statnų, bei kitų nereceptinių vaistų vartojimo organizme gali imti trūkti kofermento Q10.

  Trumpi faktai

   

  APRAŠYMAS


  NeoLife kofermentas Q10 - energijai ir ištvermei! Širdies ir kraujagyslių sveikatai! Raumenų kokybiškam atsistatymui! Smegenų veiklai ir atminčiai! Įkraukite savo ląsteles su NeoLife kofermentu Q10 iš natūralių šaltinių. NeoLife naudoja pačias šiuolaikiškiausias biogenines technologijas, jog galėtų pateikti natūralų (100 mg kiekvienoje dienos normoje), itin gerai biologiškai įsisavinamą kofermentą Q10 kartu su unikaliomis svarbiausiomis drauge veikiančiomis maistinėmis medžiagomis. Žinoma, kad mitybos, gyvenimo būdo įpročiai ir receptinių vaistų vartojimas išeikvoja kofermentas Q10 atsargas. Tai yra pakankama priežastis savo mitybą papildyti NeoLife kofermentu Q10.

   Kodėl „NeoLife“ CoQ10 maisto papildas?

  • Suteikia 100 mg natūralaus, itin gerai įsisavinamo KoQ10.
  • Išskirtinis „NeoLife“ augalinių lipidų ir sterolių (gerųjų riebalų) mišinys. Išgaunamas iš sveikų grūdų lipidų ir sterolių. Suteikia keturis tokotrienolius, gaunamus iš ryžių. Taip pat keturis augalinius sterolius: beta – sitosterolį, kampesterolį, stigmasterolį ir brasikasterolį.
  • Orginalus „NeoLife“ polifenolių mišinys suteikia natūralių, iš sveikų produktų gaunamų polifenolių, o taip pat resveratrolių iš raudonųjų vynuogių.
  • Natūralūs, šalto spaudimo aliejai, išsaugantys maistinę vertę.
  • Lengvai nuryjamos želatino kapsulės.
  • Jokių dirbtinių medžiagų. Be dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų, saldiklių ar konservantų!

  Vartojimas: 2 tabletės per dieną.

  Rodyti etiketę