Flavonoid Complex - "NeoLife" mitybos papildas (60 tablečių)

 • Flavonoid Complex - "NeoLife" mitybos papildas (60 tablečių)

 • FAKTAI

  Flavonoidai atstovauja didelę augalinių cheminių medžiagų šeimą. Yra žinoma daugiau nei 4000 flavonoidų. Pagal savo cheminę struktūrą jie yra priskiriami polifenolams. Daugelis gamtoje esančių ryškių spalvų susidaro flavonoidų dėka. Pavyzdžiui, mėlyni, violetiniai ir tamsiai žali atspalviai, kurie yra gėlėse, lapuose, vaisiuose ir daržovėse. Be to didelė dalis raudonų, oranžinių ir geltonų spalvų, kurie nepriklauso karotenoidams, yra flavonoidai. Karotenoidai tirpsta riebaluose, o flavonoidai – vandenyje. Flavonoidai – tai antioksidantai, kurie gali daryti įtaką tose organizmo vietose, kurios laiko vandenį (kraujyje, kepenyse, inkstuose, plaučių skystyje, ašarose ir t.t.).

  APRAŠYMAS


   "Flavonoid Complex" suteikia platų flavonoidų spektrą, gaunamą iš vaisių ir daržovių ekstraktų ir koncentratų, taip pat jame yra katechinų, antocianinu, proantocianinų, flavonų, flavanonų, flavonolių, elago rūgšties ir 30 mg vitamino C.

  Flavonoid Complex sudėtyje flavonoidai yra tokiame pavidale, kokiame jie yra sutinkami gamtoje. Preparatas yra pagamintas iš patikrintos žaliavos: jis yra gaunamas iš spanguolių, žalių kopūstų, žalios arbatos (be kofeino), burokėlių, šeivamedžio uogų, aviečių, mėlynių, raudonų ir žalių vynuogių, apelsinų, citrinų ir greipfrutų.

   Pagrindiniai privalumai:

  • padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą;
  • padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį;
  • padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.

  Vandenyje tirpūs flavonoidai iš žaliosios arbatos, lapinių kopūstų, spanguolių, šeivamedžio uogų, raudonųjų ir juodųjų vynuogių, burokėlių, citrinų, apelsinų ir greipfrutų koncentrato.

  Vartojimas: po 2 tabletes per dieną.

  • Maisto papildas negali būti naudojamas kaip maisto pakaitalas, jis neatstoja subalansuotos mitybos ir sveiko gyvenimo būdo svarbos.
  • Neviršyti rekomenduojamos paros normos.
  • Saugoti nuo vaikų.

   

  Rodyti etiketę