Garlic Allium Complex - "NeoLife" česnakų/svogūnų mitybos papildas (60 tablečių)

 • Garlic Allium Complex - "NeoLife" česnakų/svogūnų mitybos papildas (60 tablečių)

 • FAKTAI

  Jau nuo senų laikų česnakas ir kiti augalai yra naudojami kaip maisto produktai, prieskoniai, taip pat kaip vaistažolės. Česnako sudėtyje yra daugiau negu 200 įvairių junginių. Jame yra vitaminai (A,B ir C grupės), mineralai (fosforas, siera, cinkas, selenas, kalcis, magnis, natris, manganas), flavonoidai ir kiti antioksidantai, riebiosios rūgštys, aminorūgštys, pektinas, angliavandeniai ir sieros junginiai.

  Ypatingai svarbus sieros junginys – tai alicinas, kuris susiformuoja iš neaktyvaus alino junginio veikiant alinazo fermentui. Alicinas turi stiprų antibakterinį ir fungicidinį poveikį (naikina bakterijas ir grybelinius susirgimus), bet sukelia blogą burnos kvapą, rūgštį skrandyje, riaugėjimą it t.t.

  Česnakas labai naudingas žmogui. Jis padeda esant:

  • Širdies-kraujagyslių susirgimams (reguliuoja kraujo spaudimą, skystina kraują, apsaugo nuo trombų susidarymo);
  • Kvėpavimo takų susirgimams (chroniškas ir paaštrėjęs bronchitas, astma);
  • Peršalimui;
  • Gripui;
  • Sąnarių uždegimams;
  • Blogam virškinimui.

  APRAŠYMAS


  Tai NEOLIFE preparatas, pagamintas iš česnako, svogūnų, porų ir jo sudėtyje yra gamtinio antioksidanto rozmarino. Česnako sudėtyje yra daugiau negu 200 įvairių junginių. Jame yra vitaminai (A,B ir C grupės), mineralai (fosforas, kalis, siera, cinkas, selenas, kalcis, magnis, natris, manganas), flavonoidai ir kiti antioksidantai, riebiosios rūgštys, aminorūgštys, pektinas, angliavandeniai ir sieros junginiai.

  Ypatingai svarbus sieros junginys - tai alicinas, kuris susiformuoja iš neaktyvaus alino junginio veikiant alinazo fermentui. Alicinas turi stiprų antibakterinį ir fungicidinį poveikį (naikina bakterijas ir grybelinius susirgimus), bet sukelia blogą burnos kvapą, rūgštį skrandyje, riaugėjimą it t.t. Jeigu žmogaus organizmas nepriima česnako natūraliame pavidale, tai jis gali vartoti tokią naudingą maistinę medžiagą.

  Daugybės tyrinėjimų keletos paskutinių metų bėgyje, vadovaujant NEOLIFE mokslininkams, buvo sukurtas preparatas Garlic Allium Complex. Žaliava yra išdžiovinama šaldymo kamerose, po to susidarę milteliai presuojami į tabletes ir pasidengiama plėvele, kuri praeina pro skrandį ir pradeda tirpti tik žarnyne. Susidaręs alicinas ir kitos laisvos aktyvios medžiagos įsisavina ir pradeda veikti. Burnoje nebūna nemalonaus kvapo ir skonio.

  Vartojimas: po 2 tabletes per dieną.

  Rodyti etiketę