Kodėl slenka plaukai?

Kodėl slenka plaukai?

Gražius plaukus svajoja turėti ne tik visos moterys, bet ir vyrai. Plaukų slinkimas yra visiškai natūralus organizmo reiškinys. Per dieną gali išslinkti iki 100 plaukų ir tai visiškai normalu. Tačiau jei išslenka daugiau ar pastebėjote gausesnį plaukų slinkimą, atkreipkite dėmesį į organizmo jums siunčiamą ženklą. Labai svarbu kuo įmanoma anksčiau padėti organizmui atsistatyti.  

4 PAGRINDINĖS PLAUKŲ SLINKIMO PRIEŽASTYS 

Plaukų netekimo priežastys gali būti labai įvairios. Kartais plaukų slinkimą gali sukelti sunkios infekcinės, inkstų, kraujotakos, autoimuninės ar endokrininės sistemos ligos, operacijos, nėštumas.

1. STRESAS. Trumpalaikis bei ilgalaikis stresas. Didėjantis gyvenimo tempas, dažnos stresinės situacijos, nervinė įtampa sutrikdo normalų žmogaus organizmo funkcionavimą. Organizmas sutelkia visus savo išteklius, kad išgyventi šį sunkų laikotarpį. Esant stresui sutrinka ir hormonų, būtinų plaukų augimui, gamyba. Mokslininkai patvirtino, kad stresas tiesiogiai susijęs su plaukų slinkimu ir silpnumu. Ypač stipriai veikia per didelis protinis nuovargis ar neišsimiegojimas.

2. DIETOS. Dar viena priežastis. Ypač pavojingos kai kurios dietos tuo, kad organizme ima trūkti būtinų plaukams medžiagų, tokių kaip aminorūgštys, cinkas, geležis, baltymai, kiti mikroelementai ir vitaminai.

3. SUTRIKUSI HORMONINĖ PUSIAUSVYRA. Plaukų būklė glaudžiai susijusi ir su hormonų pokyčiais organizme. Problemų gali kilti po gimdymo, ypač pirmuosius tris mėnesius, ir tai gali tęstis iki pusmečio. Pirmosios rimtesnės plaukų problemos moterims atsiranda po 40-ties. Tai susiję su amžiaus nulemtais hormonų pakitimais, kai organizme padidėja vyriškų hormonų androgenų kiekis.

4. UŽDEGIMAI. Neigiamai plaukus veikia organizme vykstantis uždegimo procesas. Ir nesvarbu, ar skauda dantį, ar gerklę. Bet koks uždegiminis procesas susilpnina imunitetą o tai gali atsiliepti ir plaukams. Ši nemaloni problema vienais atvejais gali varginti ir visiškai sveikus žmones, kitais - būti vienu iš tam tikrų ligų simptomų.  

PATARIMAI

Ką reikėtų daryti ir į ką atkreipti dėmesį. Natūralu, kad pirmiausia pasirinkti tinkamas galvos odos ir plaukų priežiūros priemones, bet pagrindinė priežastis viduje ir pirmiausia į ką pataria atkreipti dėmesį specialistai, tai pilnavertė mityba arba jos papildymas maistinėmis medžiagomis iš natūralių šaltinių.

Mūsų mityboje turi netrūkti maistinių medžiagų bei vitaminų, tokių kaip vitamino D, B grupės vitaminai, vitaminas C, vitaminas E, jei jų gausime pakankamai, plaukai neskilinės, nebus sausi ir nuolat sveikai žvilgės.

NEOLIFE sprendimas: Plaukų slinkimui Kal-Mag Plus D yra aukščiausios kokybės, švarus ir lengvai įsisavinamas. Vitaminas E atstato sutrikusią hormoninę sistemą, reikalingas plaukams, nagams, odai. Formule IV - svarbiausi vitaminai (A, C, D, E, B1, B2, B6, B12, B3, B5), mineralai (jame yra 100% cinko RPN), fermentai, lipidai ir steroliai, geležis. Visos šios medžiagos veikia kartu ir užpildo maisto medžiagų trūkumus. 

  • Prenumeruok ir laimėk

    Informacija