"NeoLife" SPORT Ami-Tone - aminorūgščių mitybos papildas (120 tablečių)

 • "NeoLife" SPORT Ami-Tone - aminorūgščių mitybos papildas (120 tablečių)

 • Trūksta energijos sportuojant, kamuoja raumenų skausmai, nepailsite, o gal kamuoja prastas miegas?

  Norite turėti daugiau energijos, įgyti daugiau jėgų, tapti fiziškai stipresni- tam labai didelę įtaką turi gera medžiagų apykaita. Ji svarbi tiek auginant raumenis, tiek atgaunant jėgas po aktyvios dienos ar sunkios treniruotės. Nepaprastai svarbus yra ir kokybiškas ir pakankamas miegas, kad organizmas galėtų atgauti jėgas ir būtų pasiruošęs kitos dienos iššūkiams.


  Aminorūgščių papildas NeoLife SPORT "Ami-Tone" gali padėti greičiau atsistatyti organizmui po fizinių krūvių.

  "Ami-Tone" sudėtyje yra šios aminorūgštys:

  • l-argininas,
  • l-ornitinas,
  • l-tirozinas
  • cholinas, kuris yra gyvybiškai svarbi medžiaga
  • inozitolis, randamas kiekvienoje mūsų organizmo ląstelėje.


  L-argininas- kai kuriais atvejais nepakeičiama aminorūgštis. Tai reiškia, kad labai svarbu su maistu aprūpinti ja organizmą, kuomet fiziologiniai jėgų atgavimo poreikiai didesni už organizmo gebėjimą ją gaminti.

  L-ornitinas- nėra nepakeičiama aminorūgštis, ji susidaro skaidant l-argininą. Ornitinas yra svarbus amoniako šalinimo iš kraujo procesui. Ornitinas inkstuose vėl gali virsti argininu ir tokiu būdu suteikti organizmui arginino naudą.

  L-tirozinas yra pakeičiama aminorūgštis organizme gaminama iš fenilalanino. Tirozinas reikalingas antinksčių hormonų epinefrino(adrenalino), norepinefrino ir neutransmiterio dopamino gamybai.

  Cholinas yra gyvybiškai svarbi maistinė medžiaga, kuri padeda palaikyti normalią homocisteino apykaitą ir normalią kepenų veiklą. Jis laikomas viena iš lipotropinių medžiagų ir su kitomis medžiagomis padeda palaikyti normalią lipidų apykaitą. Cholinas reikalingas centrinės nervų sistemos struktūrai ir funkcijai- yra membranų ir "atminties" neurotransmiterio acetilcholino dalis.

  Inozitolis- maistinė medžiaga, esanti kiekvienoje organizmo ląstelėje, kuri atlieka svarbų vaidmenį perduodama signalus. Tai svarbi ląstelių membranų fosfolipidų dalis.


  NeoLife SPORT "Ami-Tone" pakuotėje: 120 tablečių.
  Vartojimas: 4 tab. vakare prieš miegą.

  NeoLife SPORT "Ami-Tone" maisto papildo sudėtyje nėra potencialiai pavojingų stimuliuojančių medžiagų. Be dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų, saldiklių ar konservantų.


  Rodyti etiketę

   

  FAKTAI

  Apie Ami-tone