NutriShake - "NeoLife" baltyminis kokteilis Braškių skonio (20 maišelių po 20 g)

 • NutriShake - "NeoLife" baltyminis kokteilis Braškių skonio (20 maišelių po 20 g)

 • FAKTAI

   Kodėl reikia maistingo gėrimo?

  • Nepakankama mityba, greitas maistas ar mažai kalorijų turinčių produktų vartojimas gali sumažinti energiją ir gyvybingumą. Jei vartojame pakankamai proteino ir angliavandenių, organizmui suteikiame energijos ir apsaugome nuo staigaus cukraus kiekio kitimų bei prastos savijautos.
  • Žmonėms, kuriems reikia daugiau energijos, pavyzdžiui, vaikams, fiziškai aktyviems ar dažnai stresą patiriantiems, reikalingas aukščiausios kokybės „kuras". Organizmui reikia aukščiausios kokybės proteino ir subalansuoto paprastųjų ir sudėtinių angliavandenių mišinio.
  • „NutriShake" aprūpina aukščiausios kokybės proteinu, reikalingu organizmo atnaujinimui
  • Unikali „NutriShake" formulė prasideda nuo puikių proteino šaltinių - kazeino ar pieno proteinų. „NutriShake" įsisavinimas tampa dar geresnis del protageninio proceso. Šis procesas leidžia pasiekti 1,0 PDCAAS lygį - tai ypač aukštas rodiklis!

  APRAŠYMAS

  Baltymai yra būtina „statybinė“ medžiaga raumenų ir kaulų išlaikymui bei kitoms organizmo funkcijoms. Suteikia kūnui aukščiausios kokybės baltymus! Suteikia visas 22 amino rūgštis, kurios svarbios žmogaus mitybai. Skanų ir sveiką kokteilį galite gauti maišydami jį su pienu, vaisių sultimis ar šviežiais vaisiais. Puikus produktas sportuojantiems bei visai šeimai.

  Sudėtyje yra baltymų ir 400 mg kalcio - 170 kcal. 1 porcijoje (jei gėrimas maišomas su dalinai nugriebtu pienu).

  Paprastieji ir kompleksiniai angliavandeniai suteikia greitos, taip pat ir ilgalaikės energijos.

  Lengva maišyti su pienu, sultimis ar vandeniu.

  Vartojimas: Į plakiklį suberkite 1 maišelį „NutriShake“, įpilkite 200 ml lieso pieno ar mėgstamų sulčių. Geriausia „NutriShake“ gėrimą gerti šaltą. Skonį galima paįvairinti įdėjus šviežių ar šaldytų vaisių. Šaltesnį, tirštesnį gėrimą gausite įdėję į jį keletą ledo kubelių.

  Rodyti etiketę