„COVID protokolas (DR. Zelenko), ko imtis profilaktikai ir susirgus?"

Jau 6 metus aktyviai domiuosi natūraliais sveikatinimosi būdais, bioaktyvių maistinių medžiagų įtaka mūsų sveikatai. Nuolat dalyvauju įvairiose sveikatos konferencijose, stebiu naujausius mokslinius tyrimus, dokumentiką, skaitau atitinkamą literatūrą. Laisvalaikiu edukuoju, vedu paskaitas žmonėms sveikatos klausimais 

Vėžio diagnozė. Mirties nuosprendis ar galimybė?

Kai pati būdama 30 metų ir ant rankų sūpuodama 6mėn. pirmagimį susilaukiau vėžio diagnozės atrodo visas gyvenimas išslydo man iš po kojų. Kas dabar bus? Kiek laiko man liko? Kas užaugins mano ką tik gimusį sūnų? 

TYRIMAI: Kokius tyrimus atlikti, kad nusistatyti savo organizmo būklę?

Niekam nekyla klausimas kas du metus atlikti automobilio techninę apžiūrą? Tiesa?!

BET..... dažnai daugeliui net nekyla minčių atlikti SAVO organizmo "techninę apžiūrą". Deja, bet daugeliui lietuvių nėra įskiepyta rūpintis savimi.

TOKSINAI. Jų įtaka mūsų sveikatai ir kaip detoksikuotis?

Ar žinote, kad dėl teisės aktų spragų yra daugiau nei 80 000 chemikalų, kurie teršia orą, vandenį ir maistą?
Ar žinote, kad amerikoje atlikus ką tik gimusių naujagimių kraujo tyrimus buvo atrasti net 287 žinomi toksinai?
Ar žinote, kad atlikus tyrimą nustatyta, kad moteris per dieną vidutiniškai užsitepa 12-15 priemonių ir sąveikauja su 168 cheminėmis medžiagomis? 
 

Pažink savo kakutį:)

Kūnas mums duoda ženklus apie tai, kaip jis funkcionuoja. Bet ar mokame juos skaityti?

Ar pažįsti savo kakutį? Puiki tema pokalbiui, ar ne? :)

Alzheimeris. Liga, kuri gali paliesti kiekvieną

Šiandien pasaulyje Alzheimeriu serga 40 mln. žmonių. Prognozuojama, kad 2050m. šia liga sirgs 150 mln. Jei jūs sulauksite 85 m. amžiaus, tikimybė susirgti yra 1 iš 2. Šie skaičiai rodo, kad arba sirgsime mes patys arba slaugysime savo draugus ar artimuosius. Pagal PSO mirtingumas Europoje nuo šios ligos yra 3 vietoje po širdies ir kraujagyslių ligų ir infarkto. Ir tai vienintelė liga, KURIAI NESUKURTAS JOKS GYDYMAS!

Kodėl slenka plaukai?

Gražius plaukus svajoja turėti ne tik visos moterys, bet ir vyrai. Plaukų slinkimas yra visiškai natūralus organizmo reiškinys. Per dieną gali išslinkti iki 100 plaukų ir tai visiškai normalu. Tačiau jei išslenka daugiau ar pastebėjote gausesnį plaukų slinkimą, atkreipkite dėmesį į organizmo jums siunčiamą ženklą. Labai svarbu kuo įmanoma anksčiau padėti organizmui atsistatyti.  

Mitybos spragos: pilno grūdo stoka

Mokslininkai nustatė, kad lėtinių ligų priežastis prasideda nuo nepilnavertės mitybos. 

Vitaminas D - jo trūksta beveik visiems lietuviams

Draugė klausia: "Man nustatė Vitamino D trūkumą. Ką daryt?"
Pasidalinau savo žiniomis ir sprendimu, kuris pačiai padėjo atstatyti vitamino D kiekį, neapkraunant kepenų smūgine doze.

Norite įsigyti? https://www.tavodelne.lt/kal-mag-plus-d-neolife-kalcio-magnio-ir-vit-d3-mitybos-papildas-180-tableciu 

Jei turit problemų su širdimi arba Jums nereikia kalcio, rekomenduoju rinktis gryną vitaminą D: https://www.tavodelne.lt/vitaminas-d 

Refliuksas

Jus kamuoja dažnai kylantis skrandžio rūgštingumas? Kodėl taip vyksta ir kaip nenaudojant vaistų išspręsti šią problemą, rasite šiame video

Toksinai ir svorio reguliavimas

Jūsų darbo aplinka toksiška?! Ar kada susimąstėte kiek toksiškų medžiagų jūs įkvėpiate? O gal tenka susidurti jau su pasekmėmis - jausti nuolatinį nuovargį? turėti prastą atmintį ar koncentraciją? O gal turite blogą kvapą iš burnos? Užkietėjusius vidurius? Kodėl taip jaučiamės? Viena iš galimų priežasčių - toksinai jūsų organizme.  

Viskas apie Omegą 3 6 9

Maisto pramonėje bei žmonių galvose sklando mitas – riebalai yra blogai. Prekybos centruose yra daug produktų su užrašu „be riebalų“ – tai tik marketingas. Mums reikia riebalų, tik klausimas kokių? Skaityk šį straipsnį ir viską sužinosi bei suprasi. Straipsnio pabaigoje rasite 10 praktinių patarimų, kaip maitintis sveikai, tačiau iš pradžių susipažinkime apie rieblus ir kam jie reikalingi.

  • Prenumeruok ir laimėk

    Informacija