„Rejuvenating Rich Cream“ (visiems odos tipams), sodrus maitinamasis kremas

 • „Rejuvenating Rich Cream“ (visiems odos tipams), sodrus maitinamasis kremas

 • Klinikinių tyrimų metu patvirtinta, jog vos per 4 savaites sumažina raukšles iki 38%!

  • Drėkina ir saugo odą, kurią sausina oro bei kiti aplinkos veiksniai (patalpų kondicionavimas, šildymas ir pan.).
  • Papildomai maitina ir drėkina odą, stiprina jos barjero funkcijas bei saugo nuo išsausėjimo. Išsausėjusi oda labiau linkusi į raukšlių susidarymą.
  • Sudėtyje yra aktyviųjų medžiagų, kurios mažina matomas raukšleles ir raukšles bei suteikia odai sveiko švytėjimo.


  „Rejuvenating Rich Cream“ formulėje naudojamas su odos senėjimu kovojantis jūrinių augalų kompleksas „Botanical Anti-Aging Marine“ (BAAM) su jūrinės kilmės fitomedžiagomis, kurios aktyvina ir saugo odą sinergiškai veikdamos su kitais prieš raukšles kovojančiais elementais. BAAM kompleksą sudaro penkti veiksmingi komponentai:

  • Kermėkų ekstraktai padeda saugoti odą, stiprindami jos barjerą ir skatindami veiksmingai su senėjimu kovojančių bei drėkinančių medžiagų patekimą į odą.
  • Rudieji dumbliai Alaria esculenta aprūpina odą antioksidantais, ją aktyvina ir stangrina.
  • Jūrinių polisacharidų Alteromonas ekstraktas padeda kovoti su raukšlelėmis ir raukšlėmis
  • Jūros dumblių Ascophyllum nodosum ir didžiųjų rudųjų dumblių Laminaria digitata ekstraktai drėkina ir maitina odą, suteikdami drėgmės ir elastingumo.\

  „Rejuvenation Rich Cream“ sudėtyje yra ir hialurono rūgšties, kuri pasižymi kaip itin efektyvi drėkinamoji medžiaga. Taip pat yra vitamino C, aprūpinančio antioksidantais. Maitinantis lipidų mišinys ir eteriniai aliejai saugo nuo dehidratacijos ir pasižymi atpalaiduojančiu ir raminančiu poveikiu.

  Naudojimas: Tepkite odą „Rejuvenating Rich Cream“ kremu po paskutiniojo „Nutriance Organic“ odos priežiūros žingsnio. Norėdami pasiekti optimalių rezultatų, naudokite kasdien ryte ir vakare.


  ■ Sertifikuotas ekologiškas

  ■ pH 4,9

  ■ Išbandytas klinikinių tyrimų metu

  ■ 100% veganiškas

  ■ Nesukelia komedonų


  Sudedamosios medžiagos ir naudojami gamybos metodai, pagrįsti itin griežtais kokybės ir aplinkos tausojimo standartais, leido „Nutriance“ odos priežiūros priemonėms gauti COSMOS ORGANIC sertifikatą, kurį suteikė ECOCERT GREENLIFE sertifikavimo organizacija.