Tre-en-en - "NeoLife" gerųjų riebalų iš grūdų mitybos papildas (120 kapsulių)

 • Tre-en-en - "NeoLife" gerųjų riebalų iš grūdų mitybos papildas (120 kapsulių)

 • FAKTAI

  Sveika ląstelė - geresnė sveikata, daugiau energijos ir geresnė savijauta.

  Mūsų organizme yra apie 73 milijardai ląstelių ir jos visos turi efektyviai funkcionuoti. Ląstelės suserga, jeigu sutrinka pusiausvyra tarp „gerų" ir „blogų" riebalų mūsų maiste. Jos deformuojasi ir sunyksta. Naujų sveikų ląstelių atsiradimas sutrikęs. Jeigu ląstelės membrana šių naudingų medžiagų nepraleidžia, tai, atitinkamai, iš jų nėra jokios naudos. Mes vis tiek pavargstame ir jaučiamės blogai.

   

  APRAŠYMAS

   Sveikų grūdų koncentratas maitina ląsteles ir suteikia energijos ir gyvybingumo. Sveikuose grūduose esantys lipidai ir steroliai yra būtini veiksmingai funkcionuojančioms ląstelėms. „Tre-en-en“ grūdų koncentratas aprūpina unikaliu ir ypatingu mišiniu iš sveikų šaltinių: kviečių gemalų, ryžių sėlenų ir sojos pupelių. Sudėtyje yra lipidų ir sterolių, kurių dažnai stokoja mūsų mityba.

  Tre-en-en buvo sukurtas jau 1958 metais ir visame pasaulyje tik NEOLIFE turi teisę naudoti šį preparatą. Jis yra gaminamas iš kviečių grūdų, ryžių sėlenų ir sojų pupelių. Visas apdirbimas vyksta žemose temperatūrose. Tre-en-en - tai koncentratas iš augalinių riebalų, kurie prie įprastų apdirbimo sąlygų (aukštose temperatūrose) suyra. Tos neprisotintos riebiosios rūgštys labai būtinos ląstelių membranoms. Ląstelių membranos įleidžia į ląstelę naudingas medžiagas ir iš ląstelių - atliekas. Tre-en-en suteikia augalinės kilmės lipidų, būtinų optimaliai sveikatai ir ląstelių veiklai. Sveikata negali būti geresnė, negu jos pagrindas - ląstelės.

  Reiškia, kad mes esame sveiki arba sergantys tiek, kiek sveikos arba sergančios yra mūsų ląstelės. Tre-en-en su savo augaliniais riebalais atnaujina normalią ląstelių funkciją.

  Pagrindiniai privalumai:

  • Suteikia gerųjų lipidų ir sterolių, užpildo šiomis būtinomis maistinėmis medžiagomis galimas jūsų mitybos spragas.
  • Sveikų grūdų koncentratas suteikia maistinių medžiagų ląstelėms - jūsų energijai ir gyvybingumui.
  • Padeda jūsų ląstelėms palaikyti gerą lipidų pusiausvyrą.

  Vartojimas:  po 1-3 kapsules per dieną valgio metu.

  Rodyti etiketę