Tre - "NeoLife" polifenolių, resveratrolio mitybos papildas (750 ml)

 • Tre - "NeoLife" polifenolių, resveratrolio mitybos papildas (750 ml)

 • FAKTAI

  Remiantis senovės Viduržemio jūros, Amazonės ir Rytų regiono gyventojų išmintimi, „Tre" buvo sukurtas iš trijų pagrindinių komponentų: granatų, kopūstpalmės vaisių ir žaliosios arbatos. Atkeliavę iš tolimų pasaulio kampelių, šie nuostabūs komponentai pristato mums turtingą sveikatingumo istoriją.

  GRANATŲ VAISIAI: Dar vadinami stebuklingais Viduržemio jūros vaisiais. Granatai buvo vieni pirmųjų vaisių, kuriuos pradėjo auginti žmonės - tai įvyko daugiau kaip prieš 4000 metų. Senovės kultūrų žmonės šiuos vaisius labai garbino, laikė Dievų vaisiais, siejo su gimimu ir amžinu gyvenimu.

  Kaip teisingumo simbolis, granatų vaisiai minimi Senajame Testamente (Išėjimo iš Egipto ir Karalių knygoje), jie puošė egiptiečių kapavietes. Prieš kelis šimtmečius šis vaisius, kuris buvo siejamas su sveikata ir sveikatingumu, buvo pavaizduotas Kara-liškosios gydytojų kolegijos (Jungtinė Karalystė) herbe. Ten jis išliko iki šių dienų.

  KOPŪSTPALMĖS VAISIAI: Augdamos potvynių lygumose Brazilijoje ir semdamosi stiprybės iš derlingų Amazonės žemių, kopūstpalmės jau ištisus tūkstantmečius yra žmonių kultūros dalis. Amžių amžiais tenykštės gentys, taip pat ir Amazonės kariai, vartojo kopūstpalmės vaisius, norėdami įgyti daugiau energijos, ištvermės ir gyvybingumo. Vietinių gyventojų legendose pasakojama apie kopūstpalmės vaisius, kurie turi neįtikėtinų gydomųjų savybių ir suteikia ištvermės. Kariai valgydavo šias uogas prieš ir po mūšio. Todėl nenuostabu, jog šimtmečius kopūstpalmės buvo vadinamos „gyvenimo medžiais".

  ŽALIOJI ARBATA: Rytuose pripažinta dėl stebuklingų sveikatą stiprinančių savybių, žalioji arbata jau beveik 5000 metų yra žmogaus kultūros dalis. Pirmą kartą jos vartojimas paminėtas ir aprašytas apie 2750 pr.Kr. Arbata buvo naudojama tiek ceremo-nijose, tiek medicinos tikslais. Buvo galvojama, kad žalioji arbata turi unikalių galių, kurios veikia organizmo energijos šaltinius, saugo žmones nuo piktųjų jėgų ir suteikia sveikatos ilgam ir ramiam gyvenimui. Buvo manoma, kad žalioji arbata suteikia energijos, budrumo, aiškumo protui bei išminties.

  APRAŠYMAS

  „NeoLife“ maisto papildas Tre - tai ne tik sultys, tai gėrimas, kuris suteikia granatų, kopūstpalmių ir žaliosios arbatos stipriųjų savybių Jūsų gerai savijautai.

  Pagrindiniai privalumai:

  • Tre suteikia vertingo resveratrolio, kurio yra vynuogėse, ir kitų vandenyje tirpių būtinų augalės kilmės maistinių medžiagų.
  • Stiprus, unikalus grynų ekstraktų derinys iš grantatų, kopūstpalmių vaisių ir žaliosios arbatos, papildytas originaliu „NeoLife“ "Inflox" uogų mišiniu su resveratroliu ir alfa lipo rūgštimi, natūraliai pasaldintas agavų nektaru.
  • Stirpus, standartizuotas aktyvių medžiagų kiekis - granatų vaisių punikalagenų ir žaliosios arbatos polifenolių.
  • Skanus ir koncentruotas: nuo pat pirmojo gurkšnio pajausite jo gaivinantį skonį ir energijos teikiančią galią.
  • Stiprus „NeoLife“ maisto papildas Tre - tai gaivinantis ekstraktas, palaikantis žemą glikemijos lygį.

  Maistinė „Tre" vertė:

  • 5-10 kartų daugiau resveratrolio nei geriausiame raudoname vyne!
  • 7 kartus daugiau antioksidantu nei prisirpusiuose raudonuose pomidoruose!
  • 6 kartų daugiau alfa lipo rūgšties nei šviežiuose špinatuose !

  Vartojimas: Gerkite 30ml, 1-2 kartus per dieną. Gerti atšaldytą. Prieš vartojimą gerai suplakite. Atidarius laikyti šaldytuve.

  Rodyti etiketę