Vitaminas D2 ir D3 - Vegan D, vitamino D maisto papildas (120 tab.)

 • Vitaminas D2 ir D3 - Vegan D, vitamino D maisto papildas (120 tab.)

 • Vitaminas D yra labai svarbus vitaminas. Jis vadinamas net ne vitaminu, o hormonu! Jis padeda palaikyti normalią kaulų bei dantų būklę ir raumenų funkciją, taip pat  padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą. Vitaminas D yra riebaluose tirpus vitaminas, kartais dar vadinamas “saulės” vitaminu, nes jis gaminasi organizme, kai odą pasiekia UVB spinduliai. Vitaminas D veikia jungdamasis su baltymu, vadinamu vitamino D receptoriumi. Šis receptorius yra beveik visose organizmo ląstelėse ir įtakoja daugybę įvairių jo procesų.

  Kadangi šiais laikais mes daug laiko praleidžiame patalpose ir naudojame apsaugos nuo saulės priemones, daugelis žmonių turi vitamino D nepakankamumą.


  Vitamino D taip pat gauname tiesiogiai iš maisto produktų, tačiau paprastai gauti pakankamą kiekį vien iš maisto yra sudėtinga. Su maistu mes jo galime gauti tik 10-20%.  Vitamino D papildai yra veiksmingas būdas užpildyti šią spragą ir užtikrinti organizmui reikiamą vitamino D kiekį.

  „NeoLife Vegan D“ UNIKALUMAS:

  • yra unikalus vitamino D ingredientų derinys iš natūralių šaltinių ir pilnaverčių maisto produktų, kuris užtikrina puikų veiksmingumą ir biologinį prieinamumą.
  • jame yra vitamino D3 ir vitamino D2 (cholekalciferolis / ergokalciferolis);
  • 100% Veganiškas 

  „NeoLife Vegan D“ sudėtyje yra:

  1. Vitamino D3 iš elninių šiurių (Cladonia rangiferina), žinomų kaip šiaurės elnių kerpės, kurios iš tiesų yra dumblių ir grybų derinys. Šis natūralus kerpių vitamino D3 ingredientas yra tvariai gaunamas naudojant švelnius ekstrahavimo metodus. Jį tradiciškai vartoja žmonės, gyvenantys Arkties šalyse.

  2. Vitamino D2 iš mielių ir aukščiausios kokybės grybų (Agaricus bisporus). Šiuose grybuose taip pat yra nedideli kiekiai kitų natūralių maistinių medžiagų.

  „NeoLife Vegan D“ NAUDA: 

  • Vitaminas D padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.
  • Vitaminas D padeda palaikyti normalią kalcio ir fosforo absorbciją ir (arba) įsisavinimą.
  • Vitaminas D padeda palaikyti normalią kaulų būklę bei normalią raunenų funkciją. 

  Rodyti etiketę

  MOKSLINIAI FAKTAI

  TRUMPI FAKTAI