Toksinai ir svorio reguliavimas

Toksinai ir svorio reguliavimas

Jūsų darbo aplinka toksiška?! Ar kada susimąstėte kiek toksiškų medžiagų jūs įkvėpiate? O gal tenka susidurti jau su pasekmėmis - jausti nuolatinį nuovargį? turėti prastą atmintį ar koncentraciją? O gal turite blogą kvapą iš burnos? Užkietėjusius vidurius? Kodėl taip jaučiamės? Viena iš galimų priežasčių - toksinai jūsų organizme.  

Dažnai net nesusimąstome kokia aplinka mus supa, su kokiomis priemonėmis dirbame, ką užuodžiame, ką užsitepame... Kiek toksinų mes gauname iš buities priemonių, kurias naudojame namuose, iš maisto, kurį suvalgome, iš oro, kurį gauname stovėdami kamščiuose? Toksinai kaupiasi mūsų organizme ir jei nesudarome jiems galimybių pasišalinti, ilgainiui - tai gali būti priežastis, kodėl susergame lėtinėmis ligomis akne, alergija, artritu, autoimunine liga, širdies ir kraujagyslių ligomis, raumenų skausmu, galvos skausmu, sukeliami uždegiminiai procesai, svorio padidėjimas, nutukimas. 

 

Ar žinote, kad?


Organizmo valymo sistema - kepenys, inkstai, plaučiai, oda, limfa, žarnynas. Jei bent vienas organas sustreikuoja valymo sistema griūna

 

7 PATARIMAI, KURIE PADĖS IŠLAIKYTI VALYMO SISTEMĄ VEIKIANČIĄ:

  1. Gerkite vandenį. Optmalaus vandens kiekis skaičiuojamas pagal žmogaus ūgį. 1 cm = 10 ml vandens. Per didelis vandens vartojimas gali būti irgi toksinas organizmui.
  2. Naudokite žmogui ir gamtai draugišką buitinę chemiją. Juk drabužiuose gyvename 24 val./ 7 dienas
  3. Subalansuokite mitybą. Valgykite daugiau vaisių ir daržovių, gausite daugiau vitamino C, omega 3 mažina udegimus
  4. Daugiau judėkite - kiekvieną dieną turite pavaikščioti 30 min. tokiu tempu, kad su kaimynu būtų sunku kalbėti. Naudokitės laiptais, ne liftu:)
  5. Kepenys svarbiausias valymo sistemos organas. Jei jos blogai funkcionuoja joms atsistatyti padės selenas, cinkas, česnakas, B grupė, geležis, folio rūgštis ir kryžmažiedžiai
  6. Mažinkite svorį palengva, tai turi būti ilgalaikis procesas. Per savaitę 0,5kg arba 2 kg/mėn. Radikali dieta užrakina toksinus, jie kaupiasi riebaluose, ir vėl sugrįžta išaugusiu svoriu.
  7. Jei renkates svorio reguliavimui kokteilius, atkreipkite dėmesį ar juose nėra saldiklio aspartamo. Aspartamas yra 200 kartų saldesnis nei cukrus sukelia epilepsiją, chronišką nuovargį, diabetą, smegenų auglius, Parkinsono, Alzheimerio ligas ir kt. 

Toksinams nepasišalinus riebėja kepenys. Jei bandote mesti svorį, pirmiausia reikia pašalinti toksinus iš organizmo, nes jie kaupiasi riebaluose, o riebalai apsaugo organizmą nuo toksinų! Tik po detoksikacijos svorio metimo programos bus efektyvios!

NEOLIFE SPRENDIMAS:

1. kepenų veiklos gerinimui ir toksinų šalinimui su selenu, kryžmažiedžiais, česnaku

2. sveikas svorio reguliavimas su amino rūgščių kokteiliais be aspartamo! 

  • Prenumeruok ir laimėk

    Informacija