„COVID protokolas (DR. Zelenko), ko imtis profilaktikai ir susirgus?"

„COVID protokolas (DR. Zelenko), ko imtis profilaktikai ir susirgus?"

Jau 6 metus aktyviai domiuosi natūraliais sveikatinimosi būdais, bioaktyvių maistinių medžiagų įtaka mūsų sveikatai. Nuolat dalyvauju įvairiose sveikatos konferencijose, stebiu naujausius mokslinius tyrimus, dokumentiką, skaitau atitinkamą literatūrą. Laisvalaikiu edukuoju, vedu paskaitas žmonėms sveikatos klausimais 

COVID nepaleidžia ir vis aktyviau plinta Lietuvoje nepaisant skiepų politikos. Žmonės užsikrečia, serga, patenka į gydymo įstaigas yra nedarbingi.

Norėčiau pasidalinti su Jumis, manau visiems aktualia informacija – „COVID protokolas (DR. Zelenko), ko imtis profilaktikai ir susirgus?“. Šią info išgirdau vienoje iš sveikatos konferencijų.

*papildomai protokole nurodyti ir keli vaistai, bet apie vaistus reikėtų pasitarti su gydytoju, todėl jie čia neminimi.

KODĖL?:

  • CINKAS – tarsi šoviniai, kurie sušaudo įvairius virusus (bet ne bakteriją), slopina viruso prisirišimą ir dauginimąsi, sumažina sunkios infekcijos poveikį, apatainių kvėpavimo takų infekcijos riziką
  • VITAMINAS C– imuninės sistemos stiprintojas.
  • VITAMINAS D – stiprina imuninės veiklą, mažina virusų dauginimąsi, gali sumažinti viršutinių takų infekcijas
  • KVERCETINAS – tarsi šautuvas, kuris iššauna šovinius (cinką). leidžia cinkui įeiti į ląstelę, turi antivirusinį poveikį, randamas vaisiuose ir daržovėse.
  • Žalia arbata – mažina viruso dauginimąsi, mažina uždegimus, stiprina imuninę
     

Į KĄ ATKREIPTI DĖMESĮ:

Cinkas turi būti chelatuota forma, kad galėtų patekti į ląstelę, kitos formos – neefektyvios. Jei ne chelatas, tai naudoti kartu su kvercetinu. Cinką itin svarbu didelėm dozėm vartoti pajutus simptomus – pačioje pradžioje.
Vitaminas C – natūrali forma, ilgalaikio poveikio/tirpimo, nes labai lengvai pasišalina iš organizmo.
Sintetinės formos vitaminų organizmas neatpažįsta, pasisavina max 10% (pvz. perkate produktą Vitaminas C 1000mg – jei jis sintetinis organizmas gauna tik 100mg) ir gali sukelti vėžį (mokslinis tyimas apie sintetinį vitaminą E).
 

Papildų rinka Lietuvoje yra nereguliuojama, todėl vaistinėse yra bet ko. Dažnai perkame tai, kas turi labai mažą arba visai neturi visai jokio poveikio sveikatai. Rekomenduoju Neolife produktus, nes jie sukurti gamtos ir patvirtinti tyrimais mokslo!

Jei turite didesnį poreikį kaip atsirinkti tinkamiausius produktus, drąsiai kreipkitės – su malonumu patarsiu.

Nuoširdžiai linkiu būti visiems sveikiems ir nesusirgti! Geriausias sprendimas – profilaktika ir prevencijos priemonių imtis jau šiandien!  

Tavo delne autorė

Dovilė

  • Prenumeruok ir laimėk

    Informacija