TOKSINAI. Jų įtaka mūsų sveikatai ir kaip detoksikuotis?

TOKSINAI. Jų įtaka mūsų sveikatai ir kaip detoksikuotis?

Ar žinote, kad dėl teisės aktų spragų yra daugiau nei 80 000 chemikalų, kurie teršia orą, vandenį ir maistą?
Ar žinote, kad amerikoje atlikus ką tik gimusių naujagimių kraujo tyrimus buvo atrasti net 287 žinomi toksinai?
Ar žinote, kad atlikus tyrimą nustatyta, kad moteris per dieną vidutiniškai užsitepa 12-15 priemonių ir sąveikauja su 168 cheminėmis medžiagomis? 
 

TOKSINAI tyko visur, kur tik įmanoma: ore, kuriuo kvėpuojame, vandenyje, kurį geriame, ir maiste, kurį valgome. 

Ir tokių tyrimų galėčiau vardinti, ir vardinti, ir vardinti...

Niekada apie juos nesusimąsčiau, kol pati negavau onkologinės ligos diagnozę. Tada ėmė kilti klausimai "KODĖL SUSIRGAU?",  "KĄ DARYT? Supratau, kad mano ligos viena iš priežasčių vaistai, kuriuos teko vartoti ilgą laiką. Vaistas irgi yra toksinas.

Žemiau pateiksiu kokie toksinai mus supa ir kaip patenka į mūsų organizmą.

Kai daktarai neranda priežasties dėl jūsų nusiskundimo, galbūt tai gali būti kalti toksinai??? Toksinai gali sukelti tokius pojūčius:

 

Kuo daugiau domėjausi moksliniais tyrimais, tuo labiau supratau, kad supančios aplinkos neišvengsiu - neišsikraustysiu į mišką gyventi ekologiškame iš molio surestame name, neatsisakysiu buities prietaisų, ryšio, žiemą-pavasarį vistiek teks valgyti daržoves iš įsigytas iš prekybos centro. Realybė yra tokia.

Jei aplinkos neišvengsi, turi imtis veiksmų, kad išneštum šiukšles ne tik iš namų, bet ir iš organizmo!  

Visi sveikatos srities mokslininkai kalba apie detoksikacijos svarbą. Kiekvienas žmogus privalome kasdien save detoksikuoti.

Pateiksiu paprastus patarimus kaip galėtume pakeisti mus supančią aplinką ir savo veiksmus, kad į organizmą patektų kuo mažiau toksinų.

PATARIMAI:

#1 BUITINĖ CHEMIJA. Pakeiskite namie naudojamą buitinę chemiją į neagresyvią, saugią žmogui ir aplinkai. Neolife kompanija turi sprendimą - GOLDEN namų priežiūros linija būtent tokia. Ji saugi, nekenkia rankų odai, jos nedžiovina, o milteliai, kuriais plaunu rūbus ir patalus - tinkami net ir alergiškiems žmonėms!!!

#2 KOSMETIKA. Oda didžiausias mūsų organas, per ją lengviausiai patenka toksinai į mūsų kraujotaką. Rinkitės ekologišką, sertifikuotą, klinikiniais tyrimais išbandytą NUTRIANCE odos priežiūros liniją

#3 GAIVUS ORAS. Vedinkite dažnai patalpas, auginkite kambarines gėles, naudokite tik bičių vaško žvakes (nes kitos yra baisus toksinas!), namus kvėpinkite natūraliais kvapais (citrusiniais, cinamono lazdelėm, eteriniais aliejais)

#4 WIFI. Išjunkime nakčiai wifi, juk interneto miegant tikrai nereikia. Wifi ryšys blokuoja toksinų šalinimąsi iš organizmo!

#5 VANDUO. Nepamirškime išgerti 1,5-2 l per dieną vandens, nes su vandeniu pasišalina toksinai iš organizmo. Neperdozuokite, nes didelis kiekis vandens irgi yra toksinas.

#6 JUDĖJIMAS. 10 min pašokinėjimo ant batuto sujudina limfą, o limfa organas organizme, kuris šalina toksinus + 10 min įsižeminimo - vaikščiokite gamtoje basomis, tai nuima elektromagnetinį lauką, nuramina, gerina miego kokybę + pirtys/infraraudonosios saunos - puikus būdas su prakaitu šalinti toksinus.

Tai paprasti kasdieniniai veiksmai. Bet svarbu periodiškai atlikti toksinų šalinimo iš organizmo DETOKSIKACIJĄ.

NEOLIFE SPRENDIMAS

Neolife mokslininkai sukūrė 3 dienų detoksikacijos programą, kurios metu saugiai galima išvalyti toksinus iš oragnizmo, išvalyti žarnyną ir tokiu būdu sustiprinti imunitetą. 

Yra trys pagrindiniai produktai daudojami detoksikacijoje:

1. BETAGUARD - pakelia toksinus ir su vandens gerimu mes juo pašaliname iš organizmo

2. ČESNAKAS - naikina žarnyne grybelius, bakterijas, parazitus.

3. GEROSIOS BAKTERIJOS - išvalius organizmą ir žarnyną, padėkime savo žarnynui "įkraunant" gerosiomis bakterijomis.

Norite daugiau sužinoti apie šią programą -  Parašykite man!!! Aš mielai susisieksiu su Jumis ir pasidalinsiu visa detalia informacija dėl detoksikacijos progamos

 

Mano tikslas dalintis žiniomis ir atradimais!

Nuoširdžiai!

Tavo delne autorė Dovilė

  • Prenumeruok ir laimėk

    Informacija